Tu można znaleźć informacje na temat konsultacji w trybie zdalnym

Katedra Chemii Nieorganicznej, Analitycznej i Elektrochemii (RCh-1)

Imię i nazwisko stopień /tytuł adres e-mail dzień tygodnia godziny link do spotkań
Dorota Babilas dr inż. dorota.babilas@polsl.pl poniedziałek (po uzgodnieniu mailem) 13:00-15:00 https://zoom.us/j/94872632497?pwd=TjlEQjBQSlFOUmxOTjFzNEFrRTlvdz09; Meeting ID: 948 7263 2497; Passcode: 708181
Sylwia Bajkacz dr hab. inż., prof. PŚ sylwia.bajkacz@polsl.pl poniedziałek 14:15-16:15 https://zoom.us/j/8146582478
Hanna Barchanska dr hab. inż. hanna.barchanska@polsl.pl poniedziałek 8.00-10.00 https://zoom.us/j/8063928526
Magdalena Danek mgr inż. Magdalena.Danek@polsl.pl poniedziałek 10:00-12:00 https://zoom.us/j/96726968602?pwd=WTNacTkwV0JtNlFKa1RyZWVhUGM1QT09
Piotr Dydo dr hab. inż. Piotr.Dydo@polsl.pl Blok 1 - czwartek
Blok 2 - wtorek
Blok 3 - czwartek
14:00 - 16:00
12:00 - 14:00
8:30 - 10:30
https://zoom.us/j/99143776708?pwd=ZitQb0g2bS9LTmF3SnNib1UzeUpzdz09
https://zoom.us/j/97350031163?pwd=M2JBWnZIdWIwZWlKdDV4REw2RW02QT09
https://zoom.us/j/92315631113?pwd=NFpOeWtpaFJrM2UyMVJhWHRGYWZUQT09
Maciej Gonet dr inż. maciej.gonet@polsl.pl wtorek (po uzgodnieniu mailem) 9:00 - 11:00 https://zoom.us/j/91739099198?pwd=VkY2eGU0blN3THBuVUlZZDNLMXltUT09
Agata Jakóbik-Kolon dr hab. Inż. agata.jakobik@polsl.pl środa (Blok 3 od 26.05) 9:00-10:30 https://zoom.us/j/92959334347?pwd=VHBkcHlXajFRLzZpVi9vaHZhbVRjdz09
Alicja Kazek-Kęsik dr inż. alicja.kazek-kesik@polsl.pl poniedziałek 12.30-14.30 https://zoom.us/j/96359585348?pwd=WFRmS2Z2QWt6OEFJSkNETDVnRG9HUT09
Joanna Kluczka dr hab. inż. joanna.kluczka@polsl.pl wtorek (po uzgodnieniu mailem) 13.30-15.30 https://zoom.us/j/9613329221?pwd=UE5MU1V2WllBT2I0YjhQTVdxWjdxdz09
Klaudia Kokoszka mgr inż. klaudia.kokoszka@polsl.pl poniedziałek  10:00-12:00 https://zoom.us/j/92429273783
Katarzyna Leśniak-Ziółkowska mgr inż. katarzyna.lesniak-ziolkowska@polsl.pl wtorek 9:00-11:00 https://zoom.us/j/2247004079?pwd=c1dMK0xFdUlhQWVNL1lZUGw5MzdXUT09
Artur Maciej dr inż. artur.maciej@polsl.pl wtorek 11.00 - 13.00 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3af529275db84b4c83865977f669d951a3%40thread.tacv2/conversations?groupId=84036676-542a-40dd-a94a-fa809ff7e9cc&tenantId=ab840be7-206b-432c-bd22-4c20fdc1b261
Piotr Markowski dr inż. Piotr.Markowski@polsl.pl poniedziałek 13.00 - 15.00 https://zoom.us/j/3131300135?pwd=NTd3RG90cEQ0Skx6YXB5a3gvRUlnUT09
Andrzej Milewski dr inż. andrzej.milewski@polsl.pl środa  od 10:00 do 12:00  https://zoom.us/j/94898961005?pwd=YjJoS0Q1MnZzOCtwd045bTNpaWNJZz09
Krzysztof Mitko dr inż. krzysztof.mitko@polsl.pl czwartek 9:00 - 11:00 https://zoom.us/j/9812475961?pwd=VmdCVlVud2JzUDc4YkdwRWsxeEtHUT09
Celina Pieszko dr inż. celina.pieszko@polsl.pl poniedziałek
Proszę zasygnalizować mailem chęć skorzystania z  konsultacji
8:30  do 10:00  
Joanna Płonka dr inż. joanna.plonka@polsl.pl wtorek 8.30 - 10.30 https://zoom.us/j/98593979679
Wojcich Simka prof. dr hab. inż. wojciech.simka@polsl.pl piątek 11.00 - 13.00 https://zoom.us/j/94770636583?pwd=a2pJR0tqcEZyczlZMjYzSlNjZHRzZz09; Meeting ID: 947 7063 6583; Passcode: 084508
Maciej Sowa dr inż. maciej.sowa@polsl.pl poniedziałek 11:00-13:00 https://zoom.us/j/96235520403?pwd=VlhaVmxCSTJlMmZKL0k2RTlMVThKQT09
Marian Turek prof. dr hab.inż. marian.turek@polsl.pl wtorek 7:30 - 9:30 https://zoom.us/j/4691181016?pwd=S0NKOWVsaGp2ajhxUVdGVG41VDdvQT09; Meeting ID: 469 118 1016; Passcode: 618926
Wala Marta mgr inż. marta.wala@polsl.pl wtorek (po uzgodnieniu mailowym) 9:00-11:00 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a2f7734e0160144c78e3e986301278a4e%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=98c4d60d-c026-47cc-9820-a0ac7bf3bf2d&tenantId=ab840be7-206b-432c-bd22-4c20fdc1b261

Katedra Chemii Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii (RCh-2)

Wojciech Szczepankiewicz dr hab. inż.  wojciech.szczepankiewicz@polsl.pl Środa 14.00 - 16.00 https://zoom.us/j/2742321614?pwd=QzZGeHdsbFNINk9YT1lxOUFZVzEzQT09; Meeting ID: 274 232 1614; Passcode: 777207
Gabriela Pastuch -Gawołek dr hab. inż. Gabriela.Pastuch@polsl.pl Wtorek 8.00 - 10.00 https://zoom.us/j/97984034224?pwd=aUg2MVdPRWdiaEVmODBMSnBxVWxVdz09; Meeting ID: 979 8403 4224; Passcode: 367891
Danuta Gillner dr hab. inż., prof. PŚ Danuta.Gillner@polsl.pl wtorek  13.45 - 15.45 https://zoom.us/j/99818057376?pwd=Z3RSUjNxRjVjRzlnVUJieEFFK3BZUT09; Meeting ID: 998 1805 7376; Passcode: 738852
Monika Krawczyk mgr inż. monika.krawczyk@polsl.pl czwartek 12.00 - 14.00 https://zoom.us/j/4203739172
Karolina Juszczak mgr inż. Karolina.Juszczak@polsl.pl poniedziałek  11.30 - 13.30 https://us04web.zoom.us/j/3292660003?pwd=ZEdaTHJQVlpIU0RaNzhhNVJUYk56Zz09 
Grzegorz Stando mgr inż. Grzegorz.Stando@polsl.pl poniedziałek 13.00 - 15.00 https://zoom.us/j/95771951829
Anna Kasprzycka dr inż. anna.kasprzycka@polsl.pl czwartek 9.00 - 11.00 https://zoom.us/j/94649307419?pwd=Z3h0L3NQNTlYV3VzaGJVUU9TYitJUT09;Meeting ID: 946 4930 7419; Passcode:066890
Agnieszka Październiok-Holewa dr inż. agnieszka.pazdzierniok-holewa@polsl.pl wtorek 12.00 - 14.00 https://zoom.us/j/93978630720?pwd=SHBtQXRBb2V4SWZNWlduQkkwejNWQT09
Anna Kuźnik dr inż. anna.kuznik@polsl.pl wtorek 10.00 - 12.00 https://zoom.us/j/95327825599?pwd=dXg0ZjFlb0xSeElFa1lodVI2Y1RCQT09
Nikodem Kuźnik dr hab.inż nikodem.kuznik@polsl.pl środa 8.30 - 10.30 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a37e776049be3472bb8738b3864a003fc%40thread.tacv2/conversations?groupId=43548643-950b-440a-bbc6-8279693cfdfa&tenantId=ab840be7-206b-432c-bd22-4c20fdc1b261
Tadeusz Bieg dr inż. tadeusz.bieg@polsl.pl czwartek 8.00 - 10.00 https://zoom.us/j/5192291777
Ilona Wandzik dr hab. inż., prof. PŚ ilona.wandzik@polsl.pl środa 10.00 - 12.00 https://zoom.us/j/6234020455; Passcode: 1111
Małgorzata Milewska dr inż. malgorzata.milewska@polsl.pl wtorek 13.00 - 15.00 https://us04web.zoom.us/j/78829298970?pwd=c3hHK0NMSEJRNHppWGhMT25yT0J6dz09
Sławomir Boncel dr hab. inż., prof. PŚ slawomir.boncel@polsl.pl poniedziałek 8.00 - 10.00 https://zoom.us/j/95220299576?pwd=eFVyWFN5MzhoRjZGWkdqemVhZGJZdz09
Mateusz D. Tomczyk mgr inż. mateusz.d.tomczyk@polsl.pl piątek  9.00 - 11.00 Zoom Meeting ID: 317 919 3556
Anna Drewniak mgr inż. anna.drewniak@polsl.pl poniedziałek ,czwartek 10.00  -11.00 https://zoom.us/j/5837207139?pwd=Y2lOVFo3akpJekMwVEszQmJYQzZEUT09
Mirosława Grymel dr inż. mirosława.grymel@polsl.pl poniedziałek 8.30 - 10.30 https://zoom.us/j/91755348135?pwd=OXgxS0tlZE01SUEwSGlQNWNMcG9CZz09; Meeting ID: 917 5534 8135; Passcode: 639155
Jakub Adamek dr inż. jakub.adamek@polsl.pl poniedziałek 13.00 - 15.00 https://zoom.us/j/99835467529?pwd=VXN5dFVudE4zNVFFcWJKMndTZXJnZz09
Rafał Jędrysiak dr inż. rafał.jedrysiak@polsl.pl czwartek 9.00 - 11.00 https://zoom.us/j/99188806288; Meeting ID: 991 8880 6288
Anna Korytkowska-Wałach dr inż. anna.walach@polsl.pl poniedziałek 12.00 - 14.00 https://zoom.us/j/2230291006?pwd=WDZza21MRWpnZXkwL3JrK083cnFPQT09
Dawid Janas dr hab. inż., prof.PŚ Dawid.Janas@polsl.pl poniedziałek  10.00 - 12.00 https://zoom.us/j/95369488101
Alicja Walęcka -Kurczyk mgr.inż Alicja.Walecka-Kurczyk@polsl.pl poniedziałek 11.30 - 13.30 https://zoom.us/j/93972952088?pwd=ZENPeDdoYTJKZ3dxM2tOekpyVnhMUT09; Meeting ID: 939 7295 2088; Passcode: 100521
Anna Węgrzyk-Schlieter mgr. inż Anna.Wegrzyk@polsl.pl środa 14.00 - 16.00
Krzysztof Walczak prof. dr hab.inż. krzysztof.walczak@polsl.pl czwartek 14.00-16.00 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a0275112c5698420a8d8e91016ba534a1%40thread.tacv2/conversations?groupId=295f9d08-d2c8-4702-9561-2d74e56189ad&tenantId=ab840be7-206b-432c-bd22-4c20fdc1b261
Daria Kowalczykiewicz mgr inż.  daria.kowalczykiewicz@polsl.pl piątek 9.00 - 11.00 https://zoom.us/j/92244916276?pwd=aG45M1NXVGd5Z1BUeDErZ1VxRjZaQT09
Dominika Stradomska mgr inż. dominika.stradomska@polsl.pl piątek 9.00 - 11.00 https://zoom.us/j/93519269602?pwd=UENCU0xITHlKK2FFdmFpY0t6Zy9xZz09
Anna Kuziel mgr inż. annakuz142@student.polsl.pl poniedziałek 9.00 - 11.00 ID: 976 1577 7828

Katedra Inżynierii Chemicznej i Projektowania Procesowego (RCh-3)

Imię i nazwisko stopień /tytuł adres e-mail dzień tygodnia godziny link do spotkań
Grzegorz Dzido dr hab. inż. Prof.PŚ gdzido@polsl.pl środa 9:00-11:00 https://zoom.us/j/97630772823
Andrzej Jarzębski profesor  Andrzej.Jarzebski@polsl.pl czwartek  14-15 https://zoom.us/j/92048637601?pwd=dUk0bmRNRzZmbVFTUytBWDEvZitQQT09; Meeting ID: 920 4863 7601; Passcode: 143511
Andrzej Jarzębski profesor  Andrzej.Jarzebski@polsl.pl wtorek 14-15 https://zoom.us/j/94910712190?pwd=UXlOZllPajBuNkc5TmRrWkRMRXRYUT09 Meeting ID: 949 1071 2190; Passcode: 896434
Alicja Kocur dr mgr inż./starszy wykładowca akocur@polsl.pl piątek  9 -11 https://zoom.us/j/91053453598?pwd=ZzZ5eXdZTGhmazhnZ2ZieWF1b1F1Zz09
Robert Kubica dr hab. inż. Prof.PŚ robert.kubica@polsl.pl poniedziałek 9:15-10:45 https://zoom.us/j/3490216580?pwd=R3pLOSsweGZZUnFFbjE5d1puZjZYdz09 
Marcin Lemanowicz dr hab. inż. Marcin.Lemanowicz@polsl.pl wtorek 11:00-13:00 https://zoom.us/j/99443488977?pwd=TThDRXc0c1RRTk1FeXYwcjlKLy9nQT09
Julita Mrowiec-Białoń dr hab. inż. Prof.PŚ jmrowiec@polsl.pl środa 9.30-11.30 https://zoom.us/j/98726707688?pwd=ajVuT0dmem1GbVVIRHlTL1FYMm12UT09
Krzysztof Piotrowski dr hab. inż., prof..Pol. Śl. krzysztof.piotrowski@polsl.pl Poniedziałek 11:00 - 13:00 https://zoom.us/j/99347296707?pwd=MHZXWlNSbUdDK0NCdS9FZnpRZ2xudz09
Wojciech Pudło dr inż. wojciech.pudlo@polsl.pl poniedziałek 11.00-12.30 https://zoom.us/j/3815093225?pwd=VzVzb0R6Y0FrRjRvR1RKdDJkWkVlQT09 Meeting ID: 381 509 3225 Passcode: 006741
Piotr Synowiec profesor piotr.synowiec@polsl.pl poniedziałek 8:00-9:00 604-928-955
Piotr Synowiec profesor piotr.synowiec@polsl.pl piątek 8:00-9:00 604-928-955
Magdalena Stec dr inż. Magdalena.Stec@polsl.pl poniedziałek (Monday) 10:30 - 12:00 https://zoom.us/j/98390641438?pwd=REY2Ny9jdkhQWFZnMGdWZjFHS1M4dz09
Katarzyna Szymańska dr hab..inż..prof..PŚ kszymanska@polsl.pl czwartek  8:30-10:30 https://zoom.us/j/99210754565?pwd=WGxxU2ljdTNZaGV3QU9za3hYaThUUT09
Janusz Wójcik dr hab. inż. jwojcik@polsl.pl środa 8.30-10.30 https://zoom.us/j/2507298240

Katedra Fizykochemii i Technologii Polimerów (RCh-4)

Imię i nazwisko stopień /tytuł adres e-mail dzień tygodnia godziny link do spotkań
Izabela Barszczewska-Rybarek dr hab. inż. prof. Pol. Śl. izabela.barszczewska-rybarek@polsl.pl poniedziałek 13.30-15.30 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/98643925435?pwd=aFNEa1pKbHJaMVRpNldyenlpbFNiZz09 Meeting ID: 986 4392 5435
Agata Blacha-Grzechnik dr inż. agata.blacha@polsl.pl wtorek 9:00 - 11:00 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/99842370877?pwd=UUFsVjhhcUxDdTFHWnhZbGhZUDR6QT09 Meeting ID: 998 4237 0877 Passcode: 636879
Przemysław Borys dr hab inż, prof. Pol. Śl. Przemyslaw.Borys@polsl.pl czwartek 10:00-12:00 https://zoom.us/j/99202412179?pwd=WkE1YS9rMFZ1bGJDb2VWTjhqOE9OUT09
Marta Chrószcz mgr inż. marta.chroszcz@polsl.pl środa 12.00 - 14.00 https://zoom.us/j/96110671794
Pavel Chulkin dr inż. pavel.chulkin@polsl.pl poniedziałek 16:00-18:00 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/94004082046 Meeting ID: 940 0408 2046
Dominika Czerwińska-Główka mgr inż.. Dominika.Czerwinska-Glowka@polsl.pl środa 18:00-20:00 Join Zoom Meeting https://us05web.zoom.us/j/89889610788?pwd=SlJnOExxeDhzamtBVXMrZmNmK0tIUT09 Meeting ID: 898 8961 0788 Passcode: Qa1ES7
Małgorzata Czichy dr inż. Malgorzata.Czichy@polsl.pl piątek 1930-11-01 09:30 Join Zoom Meeting https://us04web.zoom.us/j/72476277141?pwd=MU5DR0ZybWlvZGsyTW03a21vS2NIQT09 Meeting ID: 724 7627 7141 Passcode: Mkp0w0
Wojciech Domagała dr hab. inż. wojciech.domagala@polsl.pl wtorek 15:00 - 16:30 https://zoom.us/j/97671958999  kod dostępu 170107
Gabriela Dudek dr hab. inż. gmdudek@polsl.pl wtorek 16.00 - 18.00 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/92147860493?pwd=MWZ2T2J6a3FpMEw0QU5sMXhGS0NFZz09 Meeting ID: 921 4786 0493 Passcode: 113717
Damian Honisz mgr inż.. damian.honisz@polsl.pl Poniedziałek 16.00-18.00 https://zoom.us/j/93564809807?pwd=Rk05cndRalRYUlNNaTMyWG03TFNkZz09
Katarzyna Jaszcz dr hab. inż. katarzyna.jaszcz@polsl.pl środa 9.00-11.00 https://zoom.us/j/5161575805?pwd=bDQyOEpHQzJ1bWdJbnAvUzNYSHpodz09
Krzysztof Karoń dr inż. krzysztof.karon@polsl.pl piątek 13:30-15:30  https://zoom.us/j/92345688580?pwd=VlBkQTlycDRVMEhBdU9sOWE5OVlCdz09 Meeting ID: 923 4568 8580 Passcode: 622269 
Krzysztof Kozieł dr inż. krzysztof.koziel@polsl.pl wtorek 10:00-11:00 https://zoom.us/j/92682181047?pwd=Unp5R1FnWTgvckhPRWdNWVBQK2Zvdz09 Meeting ID: 926 8218 1047 Passcode: 257239
Krzysztof Kozieł dr inż. krzysztof.koziel@polsl.pl czwartek 17:00-18:00 https://zoom.us/j/98355112839?pwd=YmVSaHdKekgrNWhya1M2cU54VkpFUT09 Meeting ID: 983 5511 2839 Passcode: 159656
Katarzyna Krukiewicz dr hab. inż. Katarzyna.Krukiewicz@polsl.pl poniedziałek 9.00-11.00 https://zoom.us/j/2553102094 Meeting ID: 255 310 2094
Monika Krasowska dr hab. inż. monika.krasowska@polsl.pl poniedziałek 16:00-18.00 https://zoom.us/j/96271301882?pwd=UHd5aEdua1JwTjMxbXM2NWlOZnpuQT09 Meeting ID: 962 7130 1882 Passcode: 649970
Proszę wcześniej zgłosić e-mailowo chęć udziału w konsultacjach
Maria Kupczak mgr inż. maria.kupczak@polsl.pl poniedziałek 9.00 - 11.00 https://zoom.us/j/98219749444?pwd=ajFvQ0g2OVF1SG5qRDUwYnR6UE5WQT09               hasło: 66whSY
Mieczysław Łapkowski prof. dr hab.. inż.. mieczyslaw.lapkowski@polsl.pl wtorek 12-13.30 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/95819438139?pwd=MTEzdUhCc1cvUnltNnRUVzlUVWc1Zz09 Meeting ID: 958 1943 8139 Passcode: 951531 
Anna Mielańczyk dr inż. anna.mielanczyk@polsl.pl czwartek 13:00-15:00 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/94393081395?pwd=MnBjSnloY1VaY3ZJSHhvcklVUHdtZz09 Meeting ID: 943 9308 1395 Passcode: 227917
Dorota Neugebauer prof. dr hab. inż. Dorota.Neugebauer@polsl.pl wtorek 13:00-14:30 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/99785552190?pwd=Sm9QSnpZQjg1K3IwK3l3Q1B5VmNEUT09 Meeting ID: 997 8555 2190 Passcode: 067386
Katarzyna Niesyto mgr inż. Katarzyna.Niesyto@polsl.pl czwartek 12.00-14.00 https://zoom.us/j/93333973370?pwd=VlJaR2FHdy9QWDNZeFRPSkE0SzJsUT09 Meeting ID: 933 3397 3370 Passcode: 503732 
Daria Niewolik mgr inż.. daria.niewolik@polsl.pl środa 12.00 - 14.00 https://zoom.us/j/97961388964
Justyna Odrobińska mgr inż. justyna.odrobinska@polsl.pl środa 12:00-14:00 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/2304919593?pwd=NGtjcmV4M21SeStGR094NVBRYXc5UT09 Meeting ID: 230 491 9593 Passcode: 276273
Sandra Pluczyk-Małek dr inż. sandra.pluczyk-malek@polsl.pl wtorek 16:30-18:30 https://zoom.us/j/98208752925?pwd=c2ptMklXWmowRnRIZFBBSk4zcVAydz09 Meeting ID: 982 0875 2925 Passcode: 220664
Aleksandra Rybak dr hab. inż. aleksandra.rybak@polsl.pl poniedziałek 12:00-14:00 https://zoom.us/j/94059980630?pwd=WDNreno5ZzEzVmhXMjUzWGFGcW10dz09 Meeting ID 940 5998 0630 Passcode  378658
Małgorzata Skorupa mgr inż.. Malgorzata.Skorupa@polsl.pl czwartek 8:00-10:00 https://zoom.us/j/99563312186?pwd=NnFFRW1LL0F5SU82YytVU1FYTVl1dz09 Meeting ID: 995 6331 2186 Passcode: 828113
Agnieszka Stolarczyk dr hab. inż. Agnieszka.Stolarczyk@polsl.pl poniedziałek 9.00-11.00 https://zoom.us/j/93273848946?pwd=UGFra0x0TFNIcFJFRndtUXRDUG9EQT09 Meeting ID: 932 7384 8946 Passcode: 139489
Anna Strzelewicz dr inż. Anna.Strzelewicz@polsl.pl czwartek 8:00-10:00 https://zoom.us/j/93033238296?pwd=b2V0YWsxenA0YTRmM0hzZ0RBU1hYdz09 Meeting ID: 930 3323 8296 Passcode: 411875
Monika Śmiga-Matuszowicz dr inż. monika.smiga-matuszowicz@polsl.pl wtorek 11.00-13.00 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/4822882136
Roman Turczyn dr inż. Roman.Turczyn@polsl.pl piątek 13.00-15.00 https://zoom.us/j/91727782813?pwd=VjBDWjVuN1VvemlTRDF2R0xIU0tUQT09 Meeting ID: 917 2778 2813 Passcode: 103671
Sylwia Waśkiewicz dr inż. sylwia.waskiewicz@polsl.pl poniedziałek 12:30-14:30 Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/8378377469?pwd=MFljMitwd2szQVU0Vjc3YVdOMng4Zz09 Meeting ID: 837 837 7469 Passcode: 451823

Katedra Technologii Chemicznej Organicznej i Petrochemii (RCh-5)

Imię i nazwisko stopień /tytuł adres e-mail dzień tygodnia godziny link do spotkań
Beata Orlińska dr hab. inż., prof. PŚ beata.orlinska@polsl.pl środa 9.00-11.00 https://zoom.us/j/97075508720?pwd=ZzRWOGZncWtIdlQyYzhHc1VLUVM5Zz09
Agnieszka Kudelko dr hab. inż. Agnieszka.Kudelko@polsl.pl wtorek 11.00-13.00 https://zoom.us/j/95381088106
Agnieszka Siewniak dr inż. agnieszka.siewniak@polsl.pl wtorek 8-10 https://zoom.us/j/91201541193?pwd=M1dCMkZoK01ERngxQXVqUFFwazRkdz09
Anna Chrobok prof. dr hab. inż. anna.chrobok@polsl.pl poniedziałek 14.00-16.00 https://zoom.us/j/93220771339?pwd=NnZQODNXRDNQRE9FN2NnOVNtU1NFdz09
Anna Maj mgr inż. Anna.Kedzia@polsl.pl środa 9:00-11:00 https://zoom.us/j/96561305832?pwd=c0c5M2ZZUGg0Mml4NTdIY2gwRGtUdz09
Anna Szelwicka mgr inż.  anna.szelwicka@polsl.pl piątek 13-15:00 Zoom meeting ID: 995 2812 2429
Dawid Lisicki dr inż. dawid.lisicki@polsl.pl poniedziałek 8:00-10:00 https://zoom.us/j/96501116999                 Meeting ID: 965 0111 6999
Dymitr Czechowicz dr inż. dymitr.czechowicz@polsl.pl środa 7:45-9:45 https://zoom.us/j/92871285142?pwd=TWVYOHVaUHA4VFczNlVSd3JzbC9RQT09
Justyna Więcławik mgr inż. justyna.wieclawik@polsl.pl wtorek 19.00-21.00 https://us02web.zoom.us/j/81787355623?pwd=QmdIVzRSREhkR2g3VEpUb25va2JxQT09
Marcin Łuczyński mgr inż. Marcin.Luczynski@polsl.pl Środa 10:00 - 12:00 https://zoom.us/j/97569629927
Mariusz Zalewski mgr inż. mariusz.zalewski@polsl.pl wtorek 11.00-13.00 https://zoom.us/j/95389831321?pwd=NFhBRlYzczVSdEp6ZFdJSzZqWk16UT09
Monika Olesiejuk dr inż. Monika.Olesiejuk@polsl.pl czwartek 8:30 - 10.30
https://zoom.us/j/98065894339
Natalia Barteczko doktorant/ mgr inż. natalia.barteczko@polsl.pl poniedziałek 17:00-19:00 https://us04web.zoom.us/j/79762314533?pwd=UTlmS2F0dE83T0xTU3pBa0podjZVZz09
Piotr Latos dr inż. piotr.latos@polsl.pl poniedziałek 10:00 - 12:00 https://us04web.zoom.us/j/4330588519?pwd=dlEvRWltZjlZdXZtN1g1Wll4SGRJZz09
Tomasz Krawczyk dr hab. inż. tomasz.krawczyk@polsl.pl piątek od 9 do 11 https://zoom.us/j/97902671997?pwd=eXJJdHRxSWJSeThCTkVpUEtyR1FNQT09
Tomasz Piotrowski dr inż. tomasz.piotrowski@polsl.pl wtorek 12:00-14:00 https://zoom.us/j/92941542961?pwd=ajFCeXpEZTR0T3dES0tZS2k4TWkvUT09
Gabriela Talik mgr inż. gabriela.talik@polsl.pl poniedziałek 9:00-11:00 https://zoom.us/j/94608569281?pwd=NHliNHRDR0gxRjd1ci9rbk5FR1JsUT09
Kamil Peckh mgr inż. kamil.peckh@polsl.pl wtorek 9.00 - 11.00 https://zoom.us/j/99490248222
Adam Marek dr inż.  adam.a.marek@polsl.pl poniedziałek 11:00-12:00 https://zoom.us/j/99088701683?pwd=SnN3WVVXVmNsRDh5alpRNVkyT3FQUT09
Adam Marek dr inż. adam.a.marek@polsl.pl wtorek 11:00-12:00 https://zoom.us/j/99088701683?pwd=SnN3WVVXVmNsRDh5alpRNVkyT3FQUT09
Bartłomiej Gaida mgr inż. bartlomiej.gaida@polsl.pl wtorek 9:00 - 11:00 https://zoom.us/j/9579328365
Alina Brzęczek-Szafran dr inż. Alina.Brzeczek-Szafran@polsl.pl Poniedziałek  12:00-14:00 https://us04web.zoom.us/j/74747784142?pwd=K2dVZjhzc0Jsb3Q1NG14UkpMUW4wZz09

Last modified: piątek, 19 marca 2021, 1:19