Informacja dla Pracowników

Pierwszym krokiem, jaki należy uczynić jest samodzielne założenie sobie konta na niniejszej Platformie.
Do utworzenia nowego konta potrzeba po prostu zalogować się podając uczelnianą nazwę użytkownika i hasło. Konto zostanie automatycznie utworzone a hasło będzie się zmieniało samo gdy zmienimy hasło do poczty , SOD i innych usług.

Uwaga: osoby, które już mają konto ale dawno się nie logowały wpisując dane jak do poczty uczelnianej tworzą nowe konto oprócz starego co prowadzi do nieporozumień.
Dlatego ci z Państwa, którzy chyba lub na pewno mieli tu kiedyś konta i chcą je uruchomić na nowo - proszeni są o skorzystanie z mechanizmu resetowania hasła na starym koncie.

Proszę pamiętać, że w momencie założenia nowego konta macie Państwo takie same uprawnienia jak każdy... student.

Aby mieć możliwość zakładania nowych 'Kursów' konieczny jest kontakt ze mną - ja muszę nadać stosowne uprawnienia.

Uprawnienia, o których mowa wyżej będę nadawał tylko tym z Państwa, którzy napiszą do mnie używając swojego służbowego adresu e-mail jako nadawcy.

Aby otrzymać uprawnienia - NAPISZ E-MAIL NA TEN ADRES: leslaw.plonka@polsl.pl 

W związku z nietypową sytuacją - zapraszam w miarę potrzeby do kontaktu pod nr tel. 606-230-606 również w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nowym użytkownikom na życzenie sam zakładam nowe "kursy" co jak sądzę przyśpiesza proces ich tworzenia.
Oprócz tego zapisuję nowych użytkowników na kurs: Nauka obsługi — tam są samouczki dotyczące zamieszczania materiałów dla studentów oraz konfigurowania metody samodzielnego zapisywania się studentów do przedmiotów.

Lesław Płonka

Last modified: wtorek, 14 września 2021, 1:54